Trailer: Snitch (2013)

Přečtěte si

Autor

Dwayne Johnson. Jméno, které budeme příští rok v titulcích vidět až nezdravě často. Velký potící se hromotluk bude svírat bouchačky hned v několika akčňácích a nejinak tomu bude i v krimi thrilleru Snitch, jenž se nám připomněl svým prvním trailerem.

Příběh „podle skutečných událostí“ bude vyprávět o vztahu otce a syna. Syn se dostane do nesnází, když je zatčen za obchod s drogami a hrozí mu 10 let v chládku. Otec (The Rock) mu však věří, že všechno bylo narafičeno a domluví se se státním návladním (Susan Sarandonová), že místo propuštění jeho syna pronikne v utajení do drogového podsvětí a usvědčí ty největší ryby.

Námět dost ohraný, zpracování dle traileru nikterak převratné. Béčko, kterých se točí stovky, ovšem s jedním rozdílem: pokud máte v traileru záběr na nasraného Rocka v obchodu se zbraněmi, je zaděláno aspoň na několik minut zábavy. Že ale všechno šustí papírem a výbuch auta vypadá až směšně digitálně je věc druhá… Filmu se asi v českých kinech nedočkáme, premiéra v USA je 22. 2. 2013.

httpv://youtu.be/7eopm3ILCuA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také