Soutěž o hrníček a tričko Big Bang Theory

Přečtěte si

The Green Knight: Dev Patel nasazuje život v artušovské legendě

Artušovská legenda o Zeleném rytíři je dobře uschovaná v britském národním muzeu. Bylo jen otázkou času, než se z dávného příběhu...

Recenze: Zasloužený Oscar pro Renée Zellweger v roli Judy Garland

Americká herečka Renée Zellweger si za roli Judy Garland nedávno došla pro Cenu Akademie. Proměnila tak druhou ze svých...

Recenze: Sviňa je thriller s mrazivě reálnou předlohou

Do kin vstupuje novinka od našich slovenských bratrů, adaptující stejnojmennou knihu od Arpáda Soltésze. Jedná se o drsný thriller...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Hlásíme se s novou soutěží, dnes o super hrníček s nápisem Bazinga a stylové tričko, které by nemělo chybět žádnému fanouškovi sitcomu Big Bang Theory. Opět půjde o velmi jednoduchá pravidla. Tak proč nezkusit štěstí, vyhrát balíček cen od GeekShopu a darovat ho třeba někomu k Vánocům?

1) Musíte být fanouškem (členem nebo prostě kliknout na To se mi líbí) naší Facebook skupiny Filmy, které právě vychází.

2) Sdílejte na své Facebook zdi tento obrázek a zároveň k němu napište komentář: “Sdílím a soutěžím“. (náhled výherních cen)

3) Připište ke sdílenému obrázku tuto větu: Soutěžím o hrníček a tričko na www.nafilmu.cz. Přečti si pravidla a zkus to taky.

4) Všichni, kteří budou správně sdílet, postupují do finální ankety, ve které se objeví jejich jméno. Kdo posléze získá nejvíce hlasů v anketě, vyhrává.

5) Sdílet a registrovat se tak do finální ankety můžete do 10. prosince 2012.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také