Soutěž o hrníček a tričko Big Bang Theory

Přečtěte si

Recenze: Rambo: Poslední krev – Akční ikona, která se již neměla vracet

Rambo patří k nejznámějším hrdinům akčních béček. Jeho snímky patří k těm, které definovaly žánr. Dočkal se hned čtyř...

Recenze: Ad Astra – Pomalé psychologické drama na pozadí velkolepé vesmírné mise

James Gray to opět dokázal! Newyorský režisér z rodiny přistěhovalců z východní Evropy se po Ztraceném městu Z vydal na další pohlcující...

Olga Sommerová a lidé morální integrity. Jaká jsou stěžejní díla zkušené dokumentaristky?

Držitelka Českého lva za dokumentární snímek Červená, Olga Sommerová, přijala výzvu a rozhodla se natočit film o básníkovi a...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Hlásíme se s novou soutěží, dnes o super hrníček s nápisem Bazinga a stylové tričko, které by nemělo chybět žádnému fanouškovi sitcomu Big Bang Theory. Opět půjde o velmi jednoduchá pravidla. Tak proč nezkusit štěstí, vyhrát balíček cen od GeekShopu a darovat ho třeba někomu k Vánocům?

1) Musíte být fanouškem (členem nebo prostě kliknout na To se mi líbí) naší Facebook skupiny Filmy, které právě vychází.

2) Sdílejte na své Facebook zdi tento obrázek a zároveň k němu napište komentář: “Sdílím a soutěžím“. (náhled výherních cen)

3) Připište ke sdílenému obrázku tuto větu: Soutěžím o hrníček a tričko na www.nafilmu.cz. Přečti si pravidla a zkus to taky.

4) Všichni, kteří budou správně sdílet, postupují do finální ankety, ve které se objeví jejich jméno. Kdo posléze získá nejvíce hlasů v anketě, vyhrává.

5) Sdílet a registrovat se tak do finální ankety můžete do 10. prosince 2012.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také