Natočí Američané Intouchables?

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Jeden z nejlepších filmů  loňského roku a asi největší překvapení, původem z Francie – to jsou Intouchables. Celosvětově tento film vydělal 395 miliónů dolarů a nyní se možná dočká remaku v angličtině. Film by měl vzniknout ve studiu The Weinstein Company a na post režiséra byl přemlouván Paul Feig (Ženy sobě). Drisse (Omar Sy v původní verzi)  by mohl ztvárnit Chris Tucker (Křižovatka Smrti).

Ten na otázku, zda Intouchables viděl, odpověděl: „Ano, viděl jsem je. A ano, mluvil jsem s producenty o remaku. Doufám, že z toho něco bude, protože se mi ten film moc líbil a producenti jsou ve fázi, kdy dávají vše dohromady. Takže je tu možnost, že z toho něco bude.“

Do role kvadruplegika Phillipa (François Cluzet) je zvažován Colin Firth.

Pokud máte chvilku, podělte se s námi o Váš názor na tuhle zprávu. Vadí vám, že budou Američané dělat remake tak skvělého filmu, jako jsou právě Intouchables? Já osobně se k tomu stavím dost skepticky a jen doufám, že se jim to povede zkazit co nejméně.

2 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také