Transformers 4: Žena v hlavní roli?

Přečtěte si

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Transformers, filmy režiséra Micheala Baye o Autobotech a Deceptikonech, se dočkají již 4. pokračování a je tu možnost, že hlavní roli tentokrát ztvární, místo Shia LaBeoufa, žena. Podle dostupných informací hledají tvůrci v současné době herečku pro hlavní roli studentky posledního ročníku střední školy. Obsazení hledají také pro postavu jejího přítele – automobilového závodníka z Texasu.

Transformers 4 jsou ve vývoji a datum vydání je zatím stanoven na 27. června 2014 a pravděpodobně se bude jednat o poslední Transformers pod taktovkou Baye. Objevily se také spekulace ke scénáři autora Ehrena Krugera, že by se mělo jednat o úplně novou příběhovou linku posazenou někam do vesmíru s novým obsazením jak robotů, tak lidí.

Další novinka, kterou režisér Transformers chystá, se jmenuje Pain and Gain. Ústřední dvojici v této černé komedii o gangu kulturistů, kteří se zapletou se zákonem, ztvární Dwayne Johnson a Mark Wahlberg. Premiéra je naplánována na 6. 6. 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také