Trailer: Seal Team Six – Rekonstrukce dopadení Bin Ládina v TV

Nedávno jsme vás informovali o nadcházejícím válečném snímku Zero Dark Thirty od renomované režisérky Kathryn Bigelow (Hurt Locker). Film pojednávající o dopadení Bin Ládina elitní jednotkou Navy Seals bude mít překvapivě silného předskokana.

seal team

Netradičně, na obrazovkách televizní stanice National Geographic, uvidíme velmi detailně vypadající filmovou rekonstrukci o eliminaci nejhledanějšího teroristy světa s názvem SEAL TEAM SIX: RAID ON OSAMA BIN LADEN. Samozřejmě nepůjde o žádný blockbuster s vysokým rozpočtem, avšak herecké obsazení je více než atraktivní.

V hlavních rolích totiž uvidíme Williama Fitchnera (Trestná Lavice), Roberta Kneppera (Prison Break), Freddyho Rodrigueze (Planeta Teror) nebo známého West Coast rapera X-Zibita.

Premiéra SEAL TEM SIX: RAID ON OSAMA BIN LADEN exkluzivně na kanálu National Geographic je stanovena na 4. listopadu. Pomůže snímek zvýšit volební preference současnému prezidentovi Obamovi, který dokázal to, co před ním Bush nikoliv?

Bodíkem plus může být také fakt, že obě největší herecké hvězdy Fitchner i Knepper mají zajímavé válečné zkušenosti. Knepper si zahrál armádního plukovníka ve filmu Den, kdy se Země zastavila, zatímco Fitchner okusil jiný žánr a namluvil jednu z hlavních postav v počítačové hře Modern Warfare 3, která ukončila historicky nejprodávanější herní sérii všech dob.

httpv://youtu.be/M6vtiaNqtv4