Trailer: Empires of the Deep (2012)

Přečtěte si

Autor

Jana Trnková
Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Empires of the Deep vychází z Čínsko-americké koprodukce a ačkoli o něm moc lidí neslyšelo, má už za sebou docela dlouhou historii.

Empires

Na začátku u toho byla Monica Bellucci a režisér Jean-Christophe Pitof (Catwoman) a producent Irvin Keshner (Impeirum vrací úder). Od projektu odešel první, druhý i třetí a na postu režiséra chviličku pobyl Jonathan Lawrence, kterého pak vystřídal Michael French. Monicu Belluci nahradila Olga Kurylenko, kterou nejspíš známe tak akorát z Quantum of Solace (kde tak akorát hezky vypadala a koukala – a to je vlastně taky jen subjektivní věc). A producent žádný. K čemu vlastně takový producent je? Tak především hlídá, aby se natáčení moc neprotahovalo a především film moc nestál. Asi Vám už je jasný, co se tady stalo. Empires of the Deep, kterou částečně financoval Jon Jiang (velký zvíře v oblasti nemovitostí a zároveň i scénárista tohoto filmu), nakonec stála celých 130 milionů dolarů. A jestli si myslíte, že Vás tedy alespoň čeká dobrá podívaná z podmořského světa… no, podívejte se na trailer.

httpv://youtu.be/k0p6iUke_2M

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také