Teaser na A Good Day to Die Hard je tady!

Přečtěte si

Autor

Die Hard popáté! 20th Century Fox vydalo do světa první ochutnávku z veleočekávaného pokračování série smrtonosné pasti a věřte, že laťka byla postavena velmi vysoko. Bruce Willis tentokrát bez odznaku, bez jurisdikce, bez slitování. Na válečné stezce zachránit svého syna se John McClane nezastaví před ničím.

Je to už neuvěřitelných skoro 25 let, co poprvé někdo zatočil s teroristy, jejich bosse vyhodil z mrakodrapu a zapálil si šlohnuté cigarety.

Pátý díl slibuje drsnou akci, mnoho zbořených budov a jedno velké napravování rodinných vztahů. Bruce Willis ukazuje, že hláškovat umí a bude, avšak režisér již předtím uvedl, že nová Past bude více vážnější, temnější.

McClanův syn Jack se v Rusku ocitá ve velkých problémech, které odstartují novou, celosvětovou hrozbu. Jak je z teaseru vidět, zase nějaký šílenec chce nastolit nový řád na Zemi. To by však nebyl slavný newyorský policista, aby se neocitl v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Záchrana syna se tak stává záchranou světové demokracie.

httpv://youtu.be/FRLwoMXaZHQ

Předchozí článek
Další článek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také