RoboCop se posouvá, Elysium zná své datum premiéry

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Dvě novinky týkající se nadcházejících filmových hitů přišly z Mekky filmu. Remake RoboCopa zatím šíleně drhne během své trnité cesty produkce a výsledkem je celkem výrazný odsun. Elysium, chystaný sci-fi originální příběh, zaplní v kalendáři místo právě po plechovém policistovi.

O těžkých problémech během natáčení RoboCopa jsme vás již informovali, takže bez oklik můžeme zmínit nové oficiální datum premiéry. Srpen 2013 se změnil na únor 2014. Celkem špatná zpráva.

Avšak netřeba truchlit, pokud jste si 9. srpen zaznačili v diáři jako den, kdy do kina musíte tak jako tak. Právě v tento den vystřídá RoboCopa chystané sci-fi Elysium s Mattem Damonem v hlavní roli.

Příběh jsme vám již nastínili zde, takže jen dodejme, že se ve filmu objeví např. Alice Braga (Predators), Wagner Moura (Elitní Jednotka) nebo Sharlto Copley (A-Team).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také