Justice League v plánu na jaro 2015

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Justice Legue je jeden z nejslavnějších super hrdinských týmů společně s Avengers. DC Comics v posledních letech hodně ztratil na konkurenční Marvel a teď se chystá svojí ztrátu rychle dohnat a to pěkně ve velkém.

Příští rok se pokusí DC Comics probudit nový Superman, na kterém se podílí i Christopher Nolan. Po muži z oceli plánují Warner Bros. vypustit Justice League a až poté se vrhnou na jednotlivé sólovky (celkem riskantní taktika). Stejně jako u Supermana studio žádalo o to, aby Nolan produkoval i tuhle týmovku, Nolan však odmítl. To, že DC chce silně konkurovat Marvelu, dokazuje i to, že Justice League plánují vypustit ve stejný rok, jako druhé Avengers a také přesně jako Avengers na jaře, takže nás v roce 2015 čeká opravdu velký souboj dvou nejznámějších komiksových super týmů. Má DC Comics a jejich Justice League šanci na to překonat druhý díl Avengers, nebo opět skončí na druhém místě? Nezbývá než si na výsledek pár roků počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také