Hanebný pancharti a Nespoutaný Django jako součást trilogie?

Přečtěte si

Autor

What? Řeknete si… Není ovšem tajemstvím, že Tarantinovy filmy mezi sebou různě komunikují. Vincent Vega (Travolta – Pulp Fiction) je bratr Vica Vegy (Madsen – Gauneři), námět Kill Billa je v Pulp Fiction popisován jako televizní pilot a nedávno jsme se dozvěděli, že Hanebný pancharti do Tarantinova univerza taktéž zapadají – Donny Donowitz (Roth) je totiž otcem filmového producenta Lee Donowitze (Rubinek – Pravdivá romance).

Tarantino toho nakecá hodně, ale některé jeho průpovídky jsou založeny na pravdě. Nyní Quentin prohlašuje, že Nespoutaný Django je druhým dílem volné trilogie, kterou započali Hanební pancharti – „Hanebný pancharti a Nespoutaný Django jsou plánovány jako součást trilogie. Mimo jejich odlišností je tu i pár společných vlastností a je hodně možné, že vznikne třetí díl. Jen ještě nevím, o čem bude.“ 

Oba filmy mapují velké historické téma a v obou se představuje Christopher Waltz. Třetí díl posunující nás dál do historie by pak mohla být logická volba. Tarantino a objevení Ameriky? To už jsou bizarní představy… Na Nespoutaného Djanga si počkáme až do 17. ledna příštího roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také