Cameron si po Avatarech vybral další projekt

Přečtěte si

Autor

Už víme, že natáčení druhého a třetího Avatara zaráz bude ohromná zátěž pro všechny zúčastněné, a tak se nesmí přípravy v žádném směru podcenit. Enormní produkce by měla začít někdy v průběhu příští roku. Nyní už víme, na co se král filmového světa vrhne po Avatarech. Je jím thriller Informationist z pera americké spisovatelky Taylor Stevensové, ke kterému získali práva právě Cameron a jeho dvorní producent Jon Landau.

Příběh začíná v okamžiku, kdy se bohatý texaský naftař rozhodne najmout specialistku na informace, která by měla vyhledat jeho ztracenou dceru, jež zmizela před čtyřmi lety někde v Africe. Specialistka se tak vydává na strastiplnou cestu, na které musí čelit i svým vnitřním démonům a neveselé minulosti. Hlavní postava je Landauem popsána jako „mix Lisbeth Salanderové a Jasona Bournea.“ Čili inteligentní a drsná představitelka? S tím by Cameron neměl mít problém…

Jak už je u budoucích Cameronových projektů zvykem, vše je na bázi hypotéz a domněnek. Taková látka by však dávala smysl, neboť po double Avatarovi musí Jim začít snad už i modře vidět. Půjde tedy po stopách Michaela Baye, který si mezi Transformery natočil „malý film?“  Je to pravděpodobné, ale co Battle Angel? Kdo ví?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také