Andy Serkis bude režírovat Farmu zvířat

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Ačkoli pravou tvář Andyho Serkise vidíme na plátně málokdy, je Serkis jeden z nejznámějších herců (viz. Glum, King Kong, Caesar ze Zrození Planety opic atd atd). Teď navíc Serkis nahání i režisérské zkušenosti jakožto „second unit“ režisér Hobita. Ty se mu budou rozhodně hodit, protože podle The Hollywood Reporter by Serkis měl režírovat adaptaci slavného díla George Orwella – Farmu Zvířat (kniha byla vydaná v roce 1945 a alegoricky vypráví o vzestupu komunismu a vzpouře mezi zvířaty).

Film by produkovala nedávno založená společnost The Imaginarium a plánuje se, že by celý film byl natočený „perfomance capture“, tedy něco jako Tintin a spol, i když podle Serkise se stále hledá ten správný přístup jak film natočit. Také poznamenal, že není vyloučeno, aby se film točil ve 3D a stejně jako Hobbit využil high frame rate obraz.

Serkis může být zapojen i do dalšího projektu studia The Imaginarium. Tím by byla taktéž adaptace, ale tentokrát románu, který se teprve chystá na pulty knihkupectví. Kniha se jmenuje „The Bone season“, autorkou je Samantha Shannon a jedná se o scifi z roku 2059. Jakou roli tady, či pokud se Serkis před kameru vůbec postaví, se ale ještě neví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také