Zpráva od Petera Jacksona

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Hobit, nejnovější počin Petera Jacksona, se nám představí v novém traileru 19. září. Slíbil nám to sám režisér ve videu, které včera zveřejnil na blogu Hobití trilogie. Dále nám ve videu připomíná, že tento týden je Tolkienův víkend a to na počest 75. výročí vydání knihy Hobit aneb cesta tam a zase zpátky, která je předlohou celé trilogie.


Jackson také zmínil, že 22. 9. je oslava narozenin hlavního hrdiny trilogie Hobit, Bilba Pytlíka a hrdiny Pána Prstenů, Froda. Mimo traileru se zřejmě dočkáme i dalšího propagačního materiálu. Hobit: Neočekávaná cesta má premiéru 13. 12. 2012 a určitě to bude stát za to.

httpv://youtu.be/XuGQgqpB2kc

Předchozí článekTeaser: Drug War (2012)
Další článekRupert Wyatt končí s opicami

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také