Videohra Spy Hunter ve filmu?

Přečtěte si

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Spy Huter je videohra z roku 1983, ve které jste jako řidiči 8-bitového auta stříleli po ostatních 8-bitových vozidlech. Z toho vyplývá, že hra neměla nic vzdáleně podobné příběhu. Jak tedy něco takového zfilmovat?

Režie tohoto projektu, který je ve vývoji již celkem dlouho, se ujal Ruben Fleischer (Zombieland). Už v roce 2004 měl vzniknout film na motivy této hry, režisérem měl být John Woo (Tváří v tvář, Mission: Impossible II) a hlavní roli měl ztrvárnit Dwayne Johnson (ten roli nakonec dostal v roce 2006, ne však ve filmu, ale ve hře Spy Hunter: Nowhere to run). Poté měl o film na motivy hry Spy Hunter zájem Paul W.S. Anderson, ale nakonec se rozhodl pro Death Race.

Fleischer pravděpodobně nepoužije scénář od Chada St. Johna z roku 2010 a najde si nové scénaristy. A tak bude na film nejlepší nahlížet spíše jako na akční film se spoustou autmobilových honiček, naž jako na adaptaci videohry.

A na závěr malá ukázka ze samotné hry Spy Hunter pro NES:

httpv://youtu.be/lweW_pfV6Pg

Předchozí článekRestart Mumie se hýbe kupředu
Další článekBond: Představitelé

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také