Teaser Trailer: Lincoln (2012)

Přečtěte si

Autor

David661
David661
Opovrhovaný hnidopich, egoista, ničema a pokrytec, který miluje filmovou tvorbu Christophera Nolana, Tima Burtona, Stevena Spielberga, Davida Finchera a dalších.

V roce 2012 se nám sešly hned dva filmy o prezidentu Lincolnovi. Ten první film již premiéru měl: šlo o jednoduchý blockbuster, ve kterém hlavní hrdina kosil upíry sekerou. Druhý Lincoln premiéru teprve mít bude a to šestnáctého listopadu tohoto roku (v Americe). A dnes již, nejen díky traileru, víme, že v tomto Lincolnovi hlavní hrdina nejspíše nikomu hlavu sekerou neuřízne.

Režie nového (novějšího) Lincolna se ujal sám Steven Spielberg. Hlavní roli (tedy Lincolna) ztvární Daniel Day-Lewis (původně si Lincolna měl zahrát Liam Neeson, ten však odmítl) a hudbu složí John Williams (Williams bude se Spielbergem spolupracovat již po 26té (!).

Kromě plakátu jsme doposud neměli o filmu vůbec žádné info. Tedy až do dnes, kdy se nám do rukou dostává jakýsi teaser trailer nebo spíše „reklama na plnohodnotný trailer“, který vyjde již 13. 9.

Tento teaser nám tedy zatím nic konkrétního nepřináší, každopádně dokázal nabudit „fajn atmosféru“  i za tu necelou jednu minutu… a to je hodně dobře.

httpv://youtu.be/AqXiUdoKUVY

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také