Taken 2 v dalším klipu: Neeson jako Houdini

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Říjen se nemilosrdně blíží a s ním i premiéra akčního thrilleru Taken 2 s Liamem Neesonem v hlavní roli. Aby nás tvůrci navnadili zase o něco víc, vypustili do světa další klípek. V něm se od první do poslední vteřiny šikovně buduje napětí a opravdu to vypadá, že mafiáni si opět vybrali špatný terč.

taken

Brian Mills je bývalý agent snažící se žít poklidným životem, občas navštívit dceru a sem tam se sejít se svou ex-manželkou. Jenže Millse dostihne temná minulost, když se jej snaží zabít pozůstalí těch, které on sám poslal v prvním díle pod kytičky.

Jak už bylo řečeno, daleko větší prostor dostane i jeho dcera v podání Maggie Grace, kterou taťka zasvětí do technik, o kterých žádná křehká mladá žena nemá ani ponětí. Po zajímavém traileru a dalšího materiálu, tedy máme další předkrm před premiérou. Jste dostatečně naladěni?

Taken 2 má premiéru 4. října.

httpv://youtu.be/pEjwh7CIZ_s

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také