První klip: Remake Rudý úsvit (2012)

Přečtěte si

Autor

Tekat00
Tekat00
Brakomil.

Nemá cenu divit se tomu, co všechno se už remakuje. Každopádně jsou to filmy více než podivné. Tak třeba béčko z roku 1984, ve kterém se studenti snažili bojovat proti sovětské okupaci. Byla to osmdesátá léta, žhavé téma, v hlavní roli Jennifer Grey, Patrick Swayze a Charlie Sheen. Před tolika lety to mohlo fungoval, ale dnes? Když přimhouřím oči, tak se možná i těším. Pokud Rudý Úsvit půjde cestou úchylného béčka, které si na nic nehraje a prostě nechá ostříhaného Thora střílet „komouše“, mohla by to být zábava.

rudý úsvit

V hlavních rolích uvidíme čím dál tím víc populárnějšího Chrise Hemswortha a krom něj se objeví i sám velký Jeffrey Dean Morgan (Supernatural), Brett Cullen (Dark Knight Rises, Ghost Rider), jeden z ústředního dua z Hunger Games, Josh Hutcherson a bohyně z Immortals, Isabel Lucas. Režíruje Dan Bradley a právě Red Dawn bude jeho režijním debutem. Hudbu složí Ramin Djawadi, který má za sebou například moc příjemný soundtrack na prvního Iron Mana. Mimochodem klip sice vypadá trochu divně, ale jak už jsem řekl, jestli to bude úchylná zábava, máme se na co těšit. První oficiální trailer si můžete připomenout zde.

httpv://youtu.be/WBCTuXGTEuY

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Na tohle se těším už od prvního traileru, ale bojím se, že tohle bude ta nejlepší scéna z celýho filmu. Snad se pletu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také