Ohlédnutí za Harrym Potterem

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Na internetu se objevilo velice povedené fanouškovské video mapující jednu z nejúspěšnějších filmových sérií, tu o Harrym Potterovi. Kámen mudrců vyšel už před 11lety, přesněji v roce 2001 a by to začátek dlouhé cesty Harryho, Rona a Hermiony skrze školní docházku v Bradavicích, která se stávala čím dál tím nebezpečnější a vše vyvrcholilo v roce 2011 – druhou částí posledního filmu – Relikvie Smrti.


Vzhledem k tomu, že celou sérii viděl snad každý, tak není třeba jí nějak dále představovat. Jen bych dodal, že video se více než povedlo a mohlo by po meších úpravách klidně sloužit jako trailer k Blu-Ray kolekci filmů :-D. A tady je:

httpv://youtu.be/SgmrMbkVxqM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také