Ohlédnutí za Harrym Potterem

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Profilový obrázek
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Na internetu se objevilo velice povedené fanouškovské video mapující jednu z nejúspěšnějších filmových sérií, tu o Harrym Potterovi. Kámen mudrců vyšel už před 11lety, přesněji v roce 2001 a by to začátek dlouhé cesty Harryho, Rona a Hermiony skrze školní docházku v Bradavicích, která se stávala čím dál tím nebezpečnější a vše vyvrcholilo v roce 2011 – druhou částí posledního filmu – Relikvie Smrti.


Vzhledem k tomu, že celou sérii viděl snad každý, tak není třeba jí nějak dále představovat. Jen bych dodal, že video se více než povedlo a mohlo by po meších úpravách klidně sloužit jako trailer k Blu-Ray kolekci filmů :-D. A tady je:

httpv://youtu.be/SgmrMbkVxqM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také