Ohlédnutí za Harrym Potterem

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Profilový obrázek
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Na internetu se objevilo velice povedené fanouškovské video mapující jednu z nejúspěšnějších filmových sérií, tu o Harrym Potterovi. Kámen mudrců vyšel už před 11lety, přesněji v roce 2001 a by to začátek dlouhé cesty Harryho, Rona a Hermiony skrze školní docházku v Bradavicích, která se stávala čím dál tím nebezpečnější a vše vyvrcholilo v roce 2011 – druhou částí posledního filmu – Relikvie Smrti.


Vzhledem k tomu, že celou sérii viděl snad každý, tak není třeba jí nějak dále představovat. Jen bych dodal, že video se více než povedlo a mohlo by po meších úpravách klidně sloužit jako trailer k Blu-Ray kolekci filmů :-D. A tady je:

httpv://youtu.be/SgmrMbkVxqM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také