Michael Keaton střídá Hugh Laurieho v RoboCopovi

Věci kolem nadcházející natáčení remaku RoboCopa dostávají pořádný spád. Nedávno jsme vás informovali o splínech režiséra Jose Padilhy a nyní se fanoušci plechového policajta dozvěděli, že Hugh Laurie (Dr. House) odstoupil od projektu, aby ho  vzápětí nahradila ještě větší filmová legenda a sice Michael Keaton.

Ten si tak namísto Laurieho zahraje hlavní nebo jednu hlavních záporných postav ve snímku, Raymonda Sellarse, šéfa OmniCorp, tedy gigantické vývojové společnosti, která RoboCopa sestrojí. Naštěstí další personální změny nejsou, a tak je Keaton posledním přírůstkem do herecké sestavy. Poté, co Laurie z projektu odešel, Hollywood spekuloval, že jeho místo dostane Cliwe Owen.

Michael je posledním hercem, který vstupuje do projektu. Je to skvělá zpráva pro nás všechny, že zrovna tak špičkový herec je poslední částí do naší mozaiky. Máme parádní scénář, dobré nápady, které film oživí a vedle hlavní postavy také jiné zabijácké stroje. Už se nemůžu dočkat až uvidím RoboCopa v ulicích,“ uvedl režisér Jose Padilha, který se nedávno svěřil s problémy spojené s natáčením.

Natáčení začíná za necelý měsíc.