Klip k Hotel Transylvania je tady, Sandler a Spade baví

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Máme tady krátký, ale celkem vtipný klip k nadcházející animované komedii Hotel Transylvania. V ní hrají prim neviditelný David Spade a samotný Dracula v hlasovém podání Adama Sandlera.

Genndy Tartakovsky (Dexterova laboratoř na Cartoon Network) spolu s Columbia Pictures uvedou 28. září animovanou komedii Hotel Transylvania a myslím, že se můžeme těšit na sympatickou komedii s příjemně duchařskou atmosférou, která bude bavit přesně tak, jak mladí diváci budou očekávat. Nic však nezakřikněme.

O co vlastně jde? Dracula nebyl jen upírským přízrakem, ale také milujícím taťkou malé Mavis. Ta má velmi dobrodružnou povahu a chce se vydat do lidského světa. Taťulda nesouhlasí a v Transylvánii jí postaví hotel, do kterého se vedle ní mohou nastěhovat všelijaké zrůdičky, např. Frankenstein a jeho nevěsta Mumie či Invisible man (neviditelný muž) a další.

Dracula všechny pěkně shromažďuje v našem hotelu, dělá jim společnost a chce, aby všichni žili pěkně pospolu v klidu a míru. Jenže do hotelu zabloudí opravdový člověk a problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

httpv://youtu.be/Hb0efycffGI

Trailer si pusťe zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také