Klip k Hotel Transylvania je tady, Sandler a Spade baví

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Máme tady krátký, ale celkem vtipný klip k nadcházející animované komedii Hotel Transylvania. V ní hrají prim neviditelný David Spade a samotný Dracula v hlasovém podání Adama Sandlera.

Genndy Tartakovsky (Dexterova laboratoř na Cartoon Network) spolu s Columbia Pictures uvedou 28. září animovanou komedii Hotel Transylvania a myslím, že se můžeme těšit na sympatickou komedii s příjemně duchařskou atmosférou, která bude bavit přesně tak, jak mladí diváci budou očekávat. Nic však nezakřikněme.

O co vlastně jde? Dracula nebyl jen upírským přízrakem, ale také milujícím taťkou malé Mavis. Ta má velmi dobrodružnou povahu a chce se vydat do lidského světa. Taťulda nesouhlasí a v Transylvánii jí postaví hotel, do kterého se vedle ní mohou nastěhovat všelijaké zrůdičky, např. Frankenstein a jeho nevěsta Mumie či Invisible man (neviditelný muž) a další.

Dracula všechny pěkně shromažďuje v našem hotelu, dělá jim společnost a chce, aby všichni žili pěkně pospolu v klidu a míru. Jenže do hotelu zabloudí opravdový člověk a problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

httpv://youtu.be/Hb0efycffGI

Trailer si pusťe zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také