Cuarón s Abramsem spojí síly

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Televizní seriály v poslední době leckdy válcují i filmovou produkci a tak se není čemu divit, že televize láká renomované režiséry právě z filmové branže. Tohle je případ i Alfonso Cuaróna, nadaného režiséra, který naposledy potěšil svými Potomky lidí. V zatím nepojmenovaném projektu NBC spojí síly s J.J. Abramsem.

Cuarón s Abramsem

Cuarón přitom není v televizních vodách nováčkem. Na přelomu 80. a 90. let režíroval a napsal 6 dílů mysteriózního hororu La Hora Marcada a o pár let později natočil jeden díl Padlých andělů. Příští rok mu má vyjít očekávané sci-fi Gravity a mezitím se upsal výše uvedenému televiznímu projektu pod záštitou čtvrté nejsledovanější televize NBC (Studio 30 Rock, Community). Mexický režisér bude pilot režírovat a nyní ho píše s Markem Friedmanem (nepříliš povedená Země zatracených). Seriál se bude týkat dívky obdařené nadpřirozenými schopnostmi a vězně, který bude jejím ochráncem.

Cuarón s Abramsem

Další důležitá postava tohoto projektu, J.J. Abrams, již dotočil druhý Star Trek a bude na celý seriál dohlížet z pohledu výkonného producenta. Jak již můžeme vytušit z krátké synopse a z přítomnosti autora Ztracených, o mysteriózní atmosféru zřejmě nebude nouze. A pokud bude na palubě přítomen i jeden z nejprogresivnějších režisérů současnosti, zájem může pouze a jedině vzrůstat. Datum pilotu je zatím neznámé, stejně jako herecké obsazení.

Předchozí článekTOP 5: Hokejové filmy
Další článekTrailer: Promised Land (2013)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také