Abramsův druhý Star Trek má název

Přečtěte si

Autor

David661
David661
Opovrhovaný hnidopich, egoista, ničema a pokrytec, který miluje filmovou tvorbu Christophera Nolana, Tima Burtona, Stevena Spielberga, Davida Finchera a dalších.

Ačkoli se nový Star Trek již několik měsíců připravuje a premiéra filmu je stanovena někdy na květen příštího roku, o filmu zatím nevíme zhola nic. Kromě toho, že známe sestavu posádky Enterprise, která zůstala od minulého dílu nepozměněna a kromě toho, že si hlavní zápornou postavu zahraje Benedict Cumberbatch, (chvíli si spekulovalo o tom, že si zahraje postavu Khana, kterou známe z původní filmové série, ani to však není oficiálně potvrzeno) nevíme vůbec nic.

To se však dnes mění. Snad jako dárek ke čtyřiceti šesti rokům uplynulých od prvního dílu klasického Star treku dostáváme první důležité info: název. Dnes již tedy víme, že nový Star trek ponese název Star Trek Into Darkness. S tím, že chybějící dvojtečka v názvu („Star trek: Into Darkness“) je záměrná. Samozřejmě název není pro samotný film nijak zvlášť důležitý, přesto všichni trekkies mohou být rádi alespoň za tuto informaci.

Scénáristé Roberto Orci a Alex Kurtzman dříve prozradili, že měli dilema, zda-li mají postavit posádku proti nějakému padouchovi, což je v dnešních filmech dosti moderní a nebo jestli mají prostě postavit hrdiny do cesty vesmírem a nechat je cestovat tam, kam se dosud žádný člověk nevydal, jak je pro Star Trek typické… Nechci tedy předbíhat, ale dá se říci, že potvrzením názvu filmu si můžeme být jistí spíše tou druhou možností.

Jestli však někdo nechává někoho v temnotě, tak je to právě J.J. Abrams, který nechává v temnotě své fanoušky. A to bez jediného nastínění děje, bez jediné fotky… Snad je to tak správně.


Předchozí článek
Další článek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také