Sedmá sezona Dextera v novém traileru

Přečtěte si

16 zajímavých seriálů, které v březnu uvede Netflix

Netflix v březnu sází nejen na slušnou porci originálních filmů, ale ještě pestřejší nabídku seriálových novinek. Služba uvede další...

8 posledních filmů, které Netflix přidal s českým dabingem

Netflix přidává do nabídky desítky nových filmů a seriálů každý týden. Jen hrstka z nich ale obsahuje český dabing....

10 nejočekávanějších březnových titulů mimo Netflix

Zatímco Netflix bude v březnu dávkovat filmy pravidelně každý týden, na ostatních streamech bude novinek poskrovnu. To ale neznamená,...

Autor

Forenzní analitik, pracující přes den pro policii Miami a přes noc nekompromisní zabiják, navíc člověk, který nemá žádné emoce. Všem, kteří neviděli finále šesté série doporučujeme na tento trailer nekoukat! ( hrozba spoilerů)

Dexter se stal úspěšným prakticky už po první sezoně a do teď nasbíral spoustu cen. K tomu všemu je to seriál, který po celou dobu vysílání neztratil skoro nic ze své atraktivity. Po slibně ukončené šesté sérii je tu trailer na následující sedmou, která odstartuje 30. září na stanici Showtime. 

Podle situace ke konci šesté série, která logicky musela někdy přijít, dostáváme trailer, který ukazuje jak moc bude tato série jiná a především zásadní pro děj, který se bude opět zabývat záležitostmi z prvních sezon a vztah mezi Dexterem a Debrou, který byl výrazněji nakousnut v poslední sezoně zde dostane mnohem větší rozměr. Z traileru je navíc cítit velká svěžest a věci kolem Dexterova temného pasažéra se určitě ještě hodně zamotají.

Co vy? Jakou sérii Dextera máte nejraději a jak se těšíte na následující sedmou? Svoje názory můžete hodit do komentářů pod článkem.

httpv://youtu.be/2NzpnjVmuCA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také