Postradatelní nejsou jenom muži

Přečtěte si

Autor

David661
David661
Opovrhovaný hnidopich, egoista, ničema a pokrytec, který miluje filmovou tvorbu Christophera Nolana, Tima Burtona, Stevena Spielberga, Davida Finchera a dalších.

Producent Adi Shankar potvrdil, že by rád natočil akční thriller, který by jel na podobné vlně jako úspěšní Expendables. S tou výjimkou, že by šlo o Postradatelné s plně ženskou sestavou.

Scénárista Dutch Southern již napsal scénář. Žádné informace o ději však nevíme, tedy kromě toho, že film bude inspirovaný Postradatelnými Sylvestra Stallona. Film vytvoří soukromá firma Adiho Shankara Private Defense Contractors company, která bude také tento snímek plně produkovat. Tato soukromá firma má na kontě filmy jako Mezi vlky nebo Kazatel Kalašnikov.

V tuto chvíli jsou oslovovány zatím neidentifikované herečky. A zatím také není jisté, kdo bude snímek režírovat a zdali na režisérskou židli usedne žena nebo muž.

Mě samotného napadá hned několik jmen, které bych ve filmu rád viděl. Ať je to třeba Uma Thurman jako vysloužilá zabijačka z Kill Billa nebo Angelina Jolie jako hrdinka z Lary Croft. Pochybuji však, že zrovna tyto dvě herečky by nabídku k natáčení přijaly.


Ještě dodám, že Expendables 2 Sylvestra Stallona uvidíme v českých kinech 6. 9 2012.

A co vy? Viděli byste rádi takový snímek nebo jste toho názoru, že by se ženy do takového žánru vůbec neměly plést?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také