Padilha se svěřil příteli o podmínkách natáčení RoboCopa

Přečtěte si

Recenze: Panství Downton – Velkolepé zakončení a povedená sonda do života britské aristokracie

Za cca pět let svého vysílání sbíral seriál Panství Downton samou chválu. Kritici byli nadšení, diváci se nemohli dočkat...

Recenze: Takové krásné šaty – Zvrácený horor o oživlých šatech nebo absurdní kritika konzumu?

Ani jedno, a přitom obojí zároveň. A k tomu ještě střelená komedie se závany mysteriózna. To bych řekl o...

Recenze: To Kapitola 2 – Pokračování téměř bez Pennywise

Dočkali jsme se. Napjatě vyhlížené pokračování nejúspěšnějšího hororu všech dob, To, vstupuje do kin. Jak se nám pokračování hororu...

Autor

Pokud se zeptáte kteréhokoliv režiséra na obtížnost v této branži, odpoví vám, že to je sakra těžká a dráty obehnaná cesta k vytouženému cíli. Na tom by nebylo až tak nic nového. Režisér Jose Padilha, mající na povel chystaný remake RoboCopa však zašel ještě dál a natáčení přirovnal k peklu.

Snímek o policistovi, který je v akci zabit, aby se pak se svým mozkem probudil v těle robota, nepřešel do fáze samotného natáčení a Jose Padilha již běduje. Tvůrce brazilského hitu “Elitní Jednotka” se svěřil svému příteli, taktéž režisérovi, Fernandu Meirellesovi o podmínkách, které panují již teď.

Říkal mi, že studio je příliš přísné a náročné. On dá na stůl třeba deset nápadů a devět mu vezmou, že to je špatné. Když si chce něco prosadit, musí o to dost tvrdě bojovat a je to prý o nervy. Říkal mi, že nic takového již nechce zažít. Film je prý dobře koncipovaný, ale veškerý ten cirkus kolem, to je prý peklo,” uvedl Meirelles.

Doufejme tedy, že se Padilha nezhroutí a výsledný film bude alespoň do jisté míry dle jeho představ. Pokud vše půjde podle plánu, premiéra RoboCopa na nás bude čekat 9. srpna 2013 s Gary Oldmanem v hlavní roli.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také