Nový Superman, nová hudba…

Přečtěte si

Autor

LukeS
LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Už od začátku si fanoušci Clarka Kenta a jeho alter ega kladou otázku, zda Hans Zimmer, který skládá soundtrack k  rebootu Zacka Snydera,  použije něco z Williamsovi legendární hudby, která se objevila i ve filmu Superman se vrací. Odpověď je bohužel ne. Snyder se Zimmerem si toto rozhodnutí zdůvodnili tím, že když se jedná o úplně nového supermana, tak dostane i nový hudební doprovod.

Já osobně doufám, že se celý soundtrack neponese ve stejném duchu jako hudba v prvním teaseru, která byla na můj vkus moc „LOTRovská“. Budeme se muset nechat překvapit, co si pro nás Zimmer připraví. Další věc, které se podle teaserů nedočkáme, je pro Snydera charakteristická slow motin, místo toho nás čeká surovější a reálnější, téměř „Nolanovské“ ztvárnění. Ještě aby ne, když je Nolan jeden z producentů. Jak jsem řekl, musíme se nechat překvapit.

P.S.: Jako bonus jsem našel video, kde fanoušci nahradili v teaseru Zimmerovu hudbu tou legendární Williamsovou linkou:

httpv://youtu.be/SGYvRHTvXP8

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Autor článku by zasloužil facku. Je překvapením, že The Bridge of Khazad dum ze Společenstava prstenu zní poněkud LOTRovsky ..je to pouze hudba k teaseru a nebude v OST od Zimmera

    • Skutečnost že jde o hudbu přímo z LOTRa mi unikla, asi i z důvodu že jsem opravdu nečekal, že by v teaseru požili hudbu z filmu který nemá s Man of Steel nic společného (pokud mi opět něco neuniklo) omlouvám se za nedorozumění a příště si dám větší pozor

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také