Návrat známé tváře ve třetím Hangoveru

Natáčení třetího dílu oblíbené série o čtyřech kamarádech, kteří rádi paří, se blíží a na povrch vycházejí další novinky. Tou nejčerstvější je návrat Heather Graham. Známou herečku jsme viděli v jedničce, kde si zahrála striptérku, kterou si zubař Stu (mající doma velmi emancipovanou partnerku) ve stavu opilosti vzal ve Vegas.

Sympatická tanečnice byla samozřejmě štěstím bez sebe, když se stala drahou polovičkou v té době na plech zlitého zubaře, avšak, když se všichni vrátili do stavu střízlivosti, jejich „svazek manželský“ narazil na nevyhnutelný konec a Jade musela snubní prsten vrátit.

Fanoušci však čekali, že jejich shledání by nemuselo být poslední, zvlášť, když oba k sobě cítili ne zrovna malé sympatie. Také nezapomínejme, že jí Stu slíbil, že se do Vegas zase někdy vrátí a pozve ji na oběd. Že by jiskra naděje pro naše hrdličky? Stu je však ve své příběhové lince již „šťastně“ ženatý s onou fúrií Lauren.

Server Variety před pár dny oficiálně potvrdil účast Heather Graham ve třetím Hangoveru a my tak můžeme spekulovat, jak se náš nešťastný partnerský trojúhelník vyvine dál.

Přestože dosud nebyly oficiálně potvrzeny žádné detaily z příběhu, přečtěte si nástin událostí, které se v příběhu mohou dostat ke slovu.