Box Office č. 17: Expendables 2 a Paranorman

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Stallone s novou partou dalších drsňáků se vrátili do kin s druhým pokračováním a animák ParaNorman začal také vydělávat. Jak se těmto novinkám dařilo za víkend 17. – 19 srpna a jak se finančně drží ostatní filmy se dozvíte níže.

1) Expendables 2

Sylvestre Stallone se vrátil pod režisérskou taktovkou Simona Westa a přibral k sobě například Bruce Willise, Chucka Norrise a Arnolda Schwarzeneggera. Akční řežba  tohoto roku si za premiérový víkend vydělala  necelých 29 milionů a celosvětově už má vyděláno 45 milionů.

Expendables 2: Trailer

2) The Bourne Legacy

Jeremy Renner v roli nového agenta je už druhým týdnem v kinech a pomalu se blíží ke svému rozpočtu 125 milionů. Za druhý víkend nastřádaných dalších 17 milionů do kasičky je pěkné. 99 milionů celosvětově také, ale stále se zatím nejedná o plusová čísla.

3) ParaNorman

Zajímavý animák plný duchařiny si své dětské příznivce nepochybně najde. 14 milionů za první víkend a prozatím 23 mega celosvětově nejsou špatná čísla.

ParaNorman: Trailer

4) The Campaign

Bláznivá komedie s Willem Ferrellem v hlavní roli si utahuje s politiky. Jak vidno, tak to funguje, protože film opravdu dobře vydělává. 13 milionů za druhý víkend a celosvětově 55 milionů. Jen tak dál.

5) Sparkle

Hudební drama o skupince dívek, které poznávají co všechno obnáší sláva. Snímek režiséra Salima Akila si nevede špatně. Za první víkend vydělal 12 milionů.

Filmy pod TOP 5
6. The Dark Knight Rises (11 mil.)
7. The Odd Life of Timothy Green (10,8 mil.)
8. Hope Springs (9,1 mil.)
9. Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (3,8 mil.)
10. Total Recall (3,4 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také