Box office č. 16: Nový Bourne a Will Ferrell

Přečtěte si

Autor

Opět je tu stručný přehled zahraničních tržeb filmových novinek a stálic žebříčku. Do kin konečně dorazil nový Bourne a Will Ferrell nás začal bombardovat vtipy v nové komedii. Kolik tyto novinky utržily za víkend 10. až 12. srpna?

1) The Bourne Legacy

Nové pokračování slavné série, tentokrát s Tonym Gilroyem na režijní stoličce a Jeremym Rennerem jako novým vraždícím strojem. To, že nové pokračování nevydělá tolik jako Bourne Ultimatum bylo celkem jasné, i přesto se jedná o pěkný výdělek 38 milionů za premiérový víkend a téměř 50 milionů celosvětově.

The Bourne Legacy: Recenze

2) The Campaign

Režisér známý díky filmům o Austinovi Powersovi si vzal na paškál dvojici Will Ferrell Zac a Galifianakis a tenhle mix se projevil jako dobrý tah k dobrému zisku. Za premiérový víkend film nasbíral téměř 27 milionů.

3) The Dark Knight Rises

Třetí příběh o netopýrovi už kroutí svůj čtvrtý týden v kinech a jeho tržby už samozřejmě poklesly. Za poslední víkend si připsal dalších 19 milionů, což už sice není nějak závratné, ale s celosvětovými tržbami, které činí 837 milionů se Batman pomalým krokem blíží k miliardě dolarů.

Temný Rytíř Povstal: Dojmy redakce

4) Hope Springs

Nová komedie s Meryl Streep a Tommy Lee Jonesem si také nevede špatně. Necelých 21 milionů za první víkend je pro studio Sony dobrá zpráva.

5) Total Recall

Colin Ferrell v remaku klasiky od Paula Verhoevena si nevede moc dobře. Důkazem je brutální propad zisků. Pouhých 8 milionů za poslední víkend a 73 milionů celosvětově jsou slabé výsledky na  jeden z očekávaných blockbusterů léta.

Filmy pod TOP 5
6. Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (8 mil.)
7. Ice Age: Continental Drift (6 mil.)
8. Ted (3,2 mil.)
9. Step Up Revolution (2,9 mil.)
10. The Watch (2,2 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také