Alf na stříbrném plátně?

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Když se mimozemský tvor Alf poprvé objevil na televizních obrazovkách, nikdo netušil, jakou ohromnou popularitu si dokáže získat a to téměř po celém světě. Alf patří k těm nejlepším rodinným sitcomům, jaké kdy americké televize odvysílaly. Ještě dnes mají mnozí z nás plakáty Alfa na zdech nebo jeho menší plyšovou podobiznu na posteli. 

Seriál, který se vysílal od roku 1986, zřejmě zamíří na stříbrné plátno. Nevíme, zda-li i s rodinou Tannerových, která Alfovi poskytla střechu nad hlavou, ale s digitálním Alfem určitě. Ano, čtete správně. Alf, kterého plánují v Sony Pictures Animations, nebude plyšová postavička, nýbrž CGI výtvor, který se v Hollywoodu rozrůstá do neuvěřitelných výšin.

Produkovat by měl Jordan Kerner, který stojí i za digitálně hranou verzí Šmoulů z minulého roku. Nejspíše se vrátí i Alfův dvorní hlas – Paul Fusco, který oblíbené seriálové postavičce propůjčil své hlasivky pro všech 102 odvysílaných epizod.

Máte z nadcházejícího projektu strach nebo tvůrcům fandíte, jelikož tohle nemůže dopadnout jinak, než na výbornou?

httpv://youtu.be/ltn66IwY1r0

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také