Trailer: Poslední výkřik (2012)

Přečtěte si

Autor

Tomáš Kučera zasáhl české obecenstvo před třemi lety svým prvním filmem Čepel smrti. Odvážlivci, kteří tohle, svým způsobem, (ne)umělecké dílo přežili a mají ho v lásce, se můžou těšit na další porci laciného strachu, ale ti méně odvážní, kteří se k tomuto kousku náhodou dostanou, by si měli dát pozor na to, aby jim neexplodovala hlava, protože hlavní hvězdou filmu bude Iveta Bartošová, která navíc  byla předabována. Pro někoho možná úleva, pro někoho zase ne.

Kromě Bartošové uvidíme také Danu Morávkovou, Miroslava Mejzlíka a Miro Šmajdu, který nám ve filmu předvede svůj dramatický pohled do kamery a svůj nový účes.

httpv://youtu.be/_rhUjg4g_G8

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Nechápu, že na tyhle pi*oviny někdo dává peníze. Ještě horší, že na to někteří lidi půjdou do kin… Celej štáb by se měl začít živit něčím jiným…

    • to je pravda, ale radši tohle, než například bastardi. Ty u mě vyvolávají odpor jenom o tom slyším. Nad tímhle se aspoň zasměju 😉

      • Ono to vytvoří takovej „domácí“ dojem. Někteří lidé si na takový filmy potom bez problémů zajdou. Tohle je námět na dlouhou diskuzi. Může to být tím, že filmy nijak nevyhledávají a tím pádem jim utekl filmový jazyk, který se za tu dobu vyvinul a český filmy (i když špatný) jim poskytujou takovou „bezpečnou zónu“. Takový ty věty typu: „Mě se ty americký filmy nelíběj,“ vychází většinou právě z toho, že člověku film utekl a už se ho nesnaží dohonit = a samozřejmě to souvisí s dobou ve který lidi vyrůstali.
        Abych to shrnul = Tyhle sračky se budou točit, dokud se lidi nerozhodnou udělat krok vpřed a přenést se přes to, že se kinematografie všude posunula a jen u nás trčí už dvacet let na mrtvém bodě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také