Spekulace potvrzeny! Další dvě pecky od Marvelu odhaleny

Přečtěte si

Autor

Comic-con 2012 v San Diegu se konečně pořádně rozjel. Nejprve byl ukázán nový oblek Iron Mana a po dlouhých spekulacích byly konečně odhaleny dva nové projekty, které by se měly aktivně zapojit do úspěšného filmového tažení ostatních hrdinů od Marvelu. Mimo nových projektů byly také odtajněny názvy pokračování Capa a Thora.

Jakou konkrétní postavou z universa by měl Marvel rozšířit svojí aktuální sestavu? To byla otázka na hodně dlouho. Za úvahu stál král Wakandy Black Panther. Také on patřil do Avengers a bystrý divák si mohl všimnout mapy, kde byla vyznačena Wakanda v druhém železňákovi. Další možná a nejpravděpodobnější volba byl Doktor Hank Pym alias super hrdina Ant-man. Režisér Edgar Wright nemálo usiloval o jeho ztvárnění a natočil i pár zkušebních záběrů. Zatím posledním projektem, který připadal v úvahu, byla pro mnohé neznámá skupinka hrdinů s názvem Guardians of The Galaxy. No a jak to všechno dopadlo a jaké nové projekty uvidíme v kinech, to už po dlouhém čekání konečně víme.

Prvním ohlášeným projektem, je hrdina, se kterým se počítalo asi nejvíce. Hank Pym jako Ant-man ( nebo také Giant-man), jeden ze zakládajících členů Avengers. Velký génius, který se díky své helmě dokáže dorozumívat s mravenci. Mimo jiné dokáže také měnit svojí velikost. Režie se samozřejmě ujme zmiňovaný Edgar Wright, který si režii filmu doslova vydupal svojí usilovnou prací na této slavné postavě. Možná, že se ve filmu objeví i Ant-manova žena Wasp, ale kdo ví.

Druhým projektem Marvelu jsou právě Guardians of The Galaxy. Skupinka hrdinů, která se pohybuje galaxií a o kterých toho někteří fanoušci moc neví. Tato skupina super hrdinů má spoustu členů.

Krátké info o této super skupině: Nejznámější členové této skupiny jsou například Major Victory, StarHawk, Rocket Raccoon, nebo Yondu. Major Victory je leader skupiny, velký bojovník, který používá telekinezi a  jehož idol je Captain America ( Major Victory je jedna z postav, která také vlastnila štít Capa ).

StarHawk je velmi silný člen skupiny. Dokáže vidět budoucnost a pohybovat se rychleji než světlo ( těch schopností je daleko více). Rocket Raccoon je míval, výborný stratég a znalec zbraní. Yondu je jeden ze zakládajícíh členů Guardians of the Galaxy. Využívá přírodní síly svého rasy a používá svůj luk a šípy ze speciálního kovu, které navíc dokáží měnit směr své dráhy. Stejně jako Avengers měla tato skupina galaktických hrdinů spoustu dalších členů.

Dostat takto rozsáhlou skupinu hrdinů na plátno bude pro Marvel skutečná výzva. Je vidět jasná snaha dostat se přes tento projekt  k velkému nepříteli Avengers, Thanosovi. Právě Guardians of The Galaxy se s Thanosem v comicsu několikrát setkali.

Druhé pokračování Capa s podtitulem The Winter Soldier naznačuje jedinou věc a to je příběh. Winter Soldier je Captainův blízký přítel Bucky, který ovšem ve filmu umřel, takže příběh by se teoreticky měl ubírat podle comicsu. To znamená, že Rusové najdou Buckyho tělo, oživí ho a z Buckyho se stane ruský zabiják – Winter Soldier a Captain America se nejspíše bude potýkat s velkými psychickými problémy.

Pokračování mocného Thora se začne co nevidět natáčet a podtitulek vyznívá opravdu skvěle, ale co si pod tím představit? Možná se dočkáme války na Asgardu, nebo se Thanos objeví už v pokračování Thora, přece jenom na Asgardu jsme mohli vidět mocný artefakt Infinity Gauntlet, takže se necháme překvapit.

Iron man na letošním Comic-conu převedl nejvíc. Ukázal nové brnění a je už téměř jisté, že se zde konečně objeví nejznámější Starkův protivník Mandarin a příběh se bude odehrávat podle comicsu Extremis.

Všechny projekty od Marvelu vypadají skvěle, ale na který se vy těšíte nejvíce?

2 KOMENTÁŘE

    • Já se těším na všechno 😉 pokračování Thora, Capa a Iron mana budou mít zdá se skvělý příběh, i když u Thora toho moc nevím, ale asi nejvíc jsem zvědavý na Ant-mana 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také