Parádní pohled do zákulisí Bourne Legacy

Přečtěte si

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Autor

Máme tady další a nutno podotknout velmi lahodný pohled pod pokličku natáčení Bourne Legacy. Chcete zjistit zajímavé odhalení ohledně Bourne Legacy aniž byste si zkazili zážitek z kina? Podívejte se na tuto skvělou featurettu a pozorně poslouchejte. Ti z vás, kteří nezachytili, najdou odpověď na konci článku.

Jason Bourne byl jen špičkou ledovce, nikdy nebyl jediným nebezpečným agentem. Tyto a další úderné hlášky se staly koloritem všech klipů a trailerů, které jsem k Bourne Legacy mohli vidět. Jeremy Renner, Rachel Weisz a Tony Gilroy mluví o svých zážitcích z natáčení a divákům pootevírají dvířka k filmu jako celku. Na co se můžeme těšit, jaké emoce nás čekají.

Ve filmu se objeví Matt Damon pouze na fotkách a ve zpravodajských relacích různých televizních stanic. Naopak se však můžeme těšit na návrat Noaha Vosena nebo Pamely Landy, ústředních postav z předchozího dílu. A nyní slibovaná ukázka z natáčení.

httpv://youtu.be/CK_WVieqEd4

Pro ty z vás, kteří nepostřehli. Bourne Legacy se odehrává téměř ve stejném čase jako Bourne Ultimatum, tedy třetí díl trilogie.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také