Look Again – Trailer k Homeland 2

Přečtěte si

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

22 nejnovějších českých filmů na Netflixu

Netflix se snaží a do svého obsahu přidává jeden český film za druhým. Někdy je uvedení českého snímku radostnější,...

Doporučujeme 20 nejnovějších filmů do další karantény

V souvislosti s koronavirovou pandemií vláda před malou chvílí ohlásila další omezení pohybu lidí. Vzhledem k tomu, že máme...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Tento seriál získal 3 nominace na letošní Emmy. A to právem! První série byla tak strhující jak jen politicky thrillerový seriál může být. Já sama jsem na to začala koukat s kapkou skepse – politika, armáda, terorismus???? – , ale o dva dny později jsem pomalu byla chodící reklama na tenhle seriál. Kromě fantastického scénáře bych lákala i na výborné herecké výkony Claire Danes a Damiena Lewise (za které jsou oba samozřejmě právem nominovaní na Emmy 😉 ).

Pro ty, kteří o tomhle seriálu ještě neslyšeli, jde o příběh seržanta Nicholase Brodyho, který se po osmi letech vrátí u íráckého zajetí a v USA je veřejností považován za národního hrdinu. Ne však agentkou CIA Carrie Anderson, která Brodyho podezřívá ze spolupráce s teroristy. Ale dovedete si představit, že to samozřejmě ve skutečnosti není tak triviální. A druhá sezona to očividně zamotá ještě víc. Bohužel až 30. září.

httpv://youtu.be/NyuG8G888M4

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také