JJ Abrams v jednom kole

Přečtěte si

Autor

Známý scénárista, producent a režisér JJ Abrams nedávno dokončil natáčení druhého Star Treku, avšak ani teď neusíná na vavřínech a pouští se do dalších dvou projektů. Radost budou mít zejména milovníci husté, osamělé sci-fi atmosféry a také fanoušci lovců nacistických hlav.

Abramsova produkční společnost  Bad Robot hlásí do světa zprávu o chystaném projektu Wunkderkind. Tento thriller se odehrává v 70. letech minulého století a bude pojednávat o agentovu CIA, který je v patách bývalému nacistickému zločinci. Jenže agentova cesta se zkříží s cestou špióna izraelského Mossadu.

Údajně se máme těšit na film se spoustou šokujících odhalení.

Nadšenci do vědy a techniky si také v příštích letech přijdou na své. Jistě víte, že v jistém Švýcarsku existuje jistý přístroj zvaný urychlovač částic (Hadron Collider). Pokud víte tohle, jistě jste někdy zaznamenali protestní aktivity, které hlásají, aby se pokusy o vytvoření umělých černých děr ihned zastavily, poněvadž člověk si nemá hrát s přírodou.


No a právě ve filmu The God Particle se podíváme na jednu americkou vesmírnou stanici, ze které bude posádka sledovat něco katastrofálního. Ony pokusy s urychlovačem částic se nějakým způsobem pokazí a Země se ponoří do černé díry. Nastane tak neodvratitelný konec světa.

Zajímavou (neověřenou) zprávou je, že snímek by měl stát maličkých pět mil. USD, znamená to nejspíš to, že snímek nebude žádným efektním spektátlem, nýbrž patrně konverzačním a osobnostmi nabitým dramatem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také