Hans Zimmer složil skladbu „Aurora“

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Místo velkolepého prohlášení se Hans Zimmer zavřel do nahrávajícího studia a složil skladbu, kterou jednak vzdává poctu zavražděným při masakru v Auroře minulý týden, a jednak pomáhá pozůstalým.

Toto Hans napsal na svém Facebookovém profilu:

Auroru věnuji těm, kteří ztratili život nebo byli postiženy tragédií v Auroře (Kolorádo). Tuto skladbu jsem nahrál v Lodnýně pár dní po té tragédii jako upřímnou poctu obětím a jejich rodinám. Veškerý zisk bude věnován organizaci „Aurora Victim Relief“.

Skladbu si můžete stáhnout na iTunes nebo na tomto odkazu. Zaplatit můžete jakoukoli částku uznáte za vhodnou, i kdyby jen 10 centů.

Předchozí článekČo (ne)bude Rec 4
Další článekDalší klip k Total Recall

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také