Další známá tvář v RoboCopovi

Přečtěte si

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

V jakém pořadí sledovat Marvel filmy

Filmy od Marvelu (přesněji z Marvel Cinematic Universe) lze sledovat podle roku jejich uvedení nebo chronologicky podle toho, v...

Recenze: Chicagský tribunál – Prvotřídní soudní drama

Režisér a scénárista Aaron Sorkin, který v minulosti zanechal svůj výrazný tvůrčí rukopis na takových filmových dílech, jako byla...

Autor

Každým dnem je čekání na remake RoboCopa stále těžší, poněvadž režisér José Padilha tahá z rukávu jedno herecké eso za druhým. Nejčerstvější posilou v hereckém týmu je Jackie  Earle Haley. Toho můžete v těchto dnech vidět v Temných Stínech od Tima Burtona. Zkušený herec také ztvárnil Freddyho Krugera v remaku Noční Můry v Elm Street.

Jednapadesátiletý Haley dostal v RoboCopovi roli Maddoxe. Jedná se o tvrdého policejního důstojníka, který bude mít za úkol samotný výcvik Robocopa, lépe řečeno Alexe Murphy po jeho osudovém zranění.

Připomeňme, že v chystaném blockbusteru příštího roku si zahrají taková esa jako Samuel L. Jackson, Gary Oldman, Hugh Laurie nebo vycházející hvězda Joel Kinnaman.  Film se odehrává v roce 2029, kdy zločinnost v Detroitu přesahuje kritické meze a jedinou možností na policejní protiúder je nasazení robotického policisty s lidským mozkem.

Snímek je naplánován na srpen 2013, avšak již dnes se můžete podívat na toto virální video.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také