Další posila pro RED 2

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Nejdrsnější důchodci na světě se pomalu chystají na svou druhou misi, a tak se nám pomaluje rýsuje herecká sestava. Nejčerstvějším přírůstkem se stal Neal McDounough.

Známý a hlavně zkušený filmový i seriálový herec se pravděpodobně přidá na stranu záporáků, ovšem bližší oficiální detaily zatím poskytnuty nebyly, poněvadž hercovo angažování ve filmu je stále ve vyjednávání. McDonough si zahrál např. v Captain America: First Avenger nebo dříve jsme jej mohli vidět ve slavném seriálu Bratrstvo Neohrožených.

V RED 2 opět uvidíme Bruce Willise, Johna Malkoviche. Karla Urbana i Helen Mirren, která nedávno získala tuto poctu. Nově se ve filmu ukáží např. Catherine Zeta-Jones. Naše hlavní trojka mj. půjde po krku šílenému tvůrci zbraní hromadného ničení.

Film bude režírovat Dean Parisot, vrátí se scénáristé Jon a Erich Hoeberovi, produkce se ujme Lorenzo di Bonaventura. RED 2 je naplánován na srpen 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také