Box office č. 11: Plyšák Ted a Striptér Channing Tatum

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Po upgradu našeho webu je opět zpátky naše pravidelná rubrika a za tu dobu se žebříček tržeb radikálně změnil. Do kin připutoval sprostý plyšák Ted a Channing Tatum začal vydělávat jako striptér. Tržby jsou uvedeny za víkend od 29.června do 1. července.

1) Ted
Mark Wahlberg, Mila Kunitz a režisér Seth MacFarlane, který nejenom že dal hlas hlavní postavě, ale hlavně natočil solidní černou komedii, která vydělává. Za první víkend shrábl sprostý méďa 54,4 mil.

Ted – Trailer

2) Magic Mike
Dobrá zábava za málo peněz. Komedie s rozpočtem 7 milionů a sympaťák Channing Tatum, který je momentálně na vzestupu. Tyto dva faktory se zdají jako dobrý recept na slušný výdělek. Parta sličných hochů se svléká v kinech teprve tři dny a na kontě už je skvělých 39 milionů.

3) Brave
Animák od Pixaru o kterém se hodně mluvilo vydělává celkem dobře, ale na to, že bylo potřeba 185 milionů k vytvoření zrzky s lukem, jsou výdělky stále neuspokojivé. Za tento víkend 34 mega z USA a celosvětově 159 milionů nasvědčuje tomu, že animák, do kterého se vkládaly velké naděje, se jenom zaplatí.

Trailer: Brave

4) Tyler Perry’s Madea’s Witness Protection
Další bláznivá komedie, kterou režíruje Tyler Perry a hraje zde podobně jako  Eddie Murphy několik postav naráz. Za první víkend snímek vydělal 25 milionů.

5) Magascar 3
Další animák, tentokrát od Dream Works, má oproti Brave slušně vyděláno. Za poslední víkend přivydělal dalších 12 milionů. S celosvětovými tržbami 424 milionů a rozpočtem 145 mil. je studio výrazně v plusu.

Box office propadák!
Propadákem je jednoznačně Abraham Lincoln. Jeden z letošních očekávaných filmů zklamal na plné čáře. Zdá se, že zabiják upírů diváky moc nezaujal. Za poslední víkend pouhých 6 milionů a celosvětové tržby se zastavili na aktuálních 46 milionech. Při rozpočtu 69 milionů to nevypadá na kasovní trhák.

Filmy pod TOP 5
6. Abraham Lincoln: Vampire Hunter (6 mil.)
7. Moonrise Kingdom ( 4,926 mil.)
8. Prometheus ( 4, 921 mil.)
9. Snow White and the Huntsman (4,5 mil.)
10. The Avengers ( 4,4 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také