Trailer: Robot and Frank (2012)

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

Máme tu první trailer na novou komedii Robot and Frank. Frank Langella v hlavní roli ztvární zloděje šperků v důchodu Franka. Ten žije sám a dostane robota. S jeho pomocí obnoví svojí kariéru, ale dostane se do problémů a jeho přátelství s robotem, namluveným Peterem Sarsgaardem, se začne prohlubovat. Trailer působí příjemným dojmem a prozrazuje, že by mohlo jít o pěknou komedii.

Tvůrci ale neprozradili v traileru moc z příběhu, nebo se chystá ještě něco v pozadí? To se musíme nechat překvapit. Ve filmu uvidíme také Susan Sarandon, Jamese Marsdena a Liv Tyler.

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“10359″]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také