Trailer: Anna Karenina (2012)

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Další dlouho očekávaná knižní adaptace má svůj trailer. Keira Knightley, Jude Law a Aaron Johnson v hlavních rolích jednoho z nejznámějších milostných trojůhelníků světové literatury. Kdo ten příběh nezná, rychle si ho přečtěte, protože vězte, že označováním spoilerů se u Anny nikdo obtěžovat nebude.

Snímek vznikl pod taktovkou J. Wrighta, který se po ne zcela zdařené Hanně a Sólistovi vrací k adaptacím literárních klasik – určitě jste od něj viděli Pýchu a předsudek nebo Pokání (Keira a Keira 😀 ). Film bude mít premiéru 7. září (Velká Británie), do našich kin dorazí na začátku prosince (držte palce!!).

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“8863″]

PS: jestli se tenhle trend adaptování knižních předloh ujme, je mi líto všech učitelů literatury, kteří se snaží donutit své žáky číst.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také