Susan Sarandon v Karlových Varech

Přečtěte si

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

11 dní a největší filmová akce v ČR je tu! Pár dní zpátky jsem tu psala něco málo o programu… Už jste si ho prošli a vybrali si snímky, které si nenecháte ujít? Už jsou zveřejněny a termíny projekcí a přesně jak jsem čekala – půlku mých favoritů bohužel nestihnu. A co víc! Na dnešní konferenci ohlásili další hvězdu festivalu – Susan Sarandon, která uvede snímek Jeff who lives at home (Jeff, který žije s mámou).

Takže Helen Mirren festival otevře, Sarandon zavře a obě si domů odvezou křišťálový glób. Ani Vám snad nemusím říkat, jak ve mně hrklo, když jsem si přečetla, že Susan dostane Glób (a ihned si mylně!!! domyslela, že Helen se ruší).

Všechny hosty samozřejmě najdete na webovkách festivalu, stejně jako kompletní program nebo důležité informace o lístcích či filmpassech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také