Samuel L. Jackson v remaku RoboCopa + aktualizace

Přečtěte si

14 výborných filmů, které Netflix nedávno přidal v naprosté tajnosti

Člověk se v záplavě novinek na Netflixu pomalu ztrácí. Každé pondělí u nás sice patří rychlému přehledu nových titulů,...

13 nejnovějších hororů na HBO GO k Halloweenu

Halloween už klepe na dveře a milovníci hororů bijí na poplach. Už víte, které horory si letos nesmíte nechat...

16 nových seriálů, které zhlédnete na jeden zátah

Seriálové služby se předhání, která z nich uvede lepší minisérii, což je v době pandemie velmi vítaný tah. Které...

Autor

Remake RoboCopa má na palubě hereckou hvězdu první velikosti. Režisér José Padilha si do svého chystaného blockbusteru vyhlédl Samuela L. Jacksona. Doplní tak již známé duo v hlavních rolích – Joela Kinnamana a Garyho Oldmana.

Nový RoboCop bude mít odlišný feeling, než původní od Paula Verhevena. Padilha přiznal, že se zaměří spíše na rozdíly mezi člověkem a robotem. Na humanitu a k ní do kontrastu přiloží ztrátu svobodné vůle. „A neříkejte tomu reboot nebo restart. Trefné pojmenování je remake,“ dodává vždy Padilha. Nemáme ani čekat výrazné satirické vložky a vůbec celou sociální problematiku, viděnou zejména v RoboCop 2. „Nový RoboCop bude více lidštější. Nebude tak výrazně robotický jako ten původní v podání Petera Wellera,“ uvedl Joel Kinnaman.

Jakou postavu vlastně Jackson bude hrát? Charismatického Pata Novaka, šéfa zřejmě jakési mocné korporace. Přestože se Pat Novak v původní trilogii nenachází, může se jednat o moderní verzi postavy Richarda „Dicka“ Jonese, viceprezidenta OCP, tedy společnosti, která stvořila RoboCopa.

Snímek je momentálně v pre-produkci. na scénáři se podíleli až tři chlapíci. Původní verzi napsal Josh Zetumer, aby jej pak přepsali Nick Schenk a James Vanderbilt. Film je plánován na léto 2013.

Aktualizace: Herečka Abbie Cornish (Sucker Punch) byla oslovena MGM a režisérem Padilhou pro roli ve filmu. Mluví se postavě manželky Alexe Murphyho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také