Nominácie Critics‘ Choice Television Award

Přečtěte si

TOP 11: Kultovní horory na Netflixu

Nestárnoucí horory, které dokážou nahnat husí kůži i po desítkách letech. Přesně o takové filmové počiny není na Netflixu...

10 nedávných dokumentů na HBO GO, které se vyplatí vidět

Zatímco Netflix vytahuje z rukávu jeden skvělý dokument za druhým, HBO servíruje dokumentární tvorbu v mnohem menších dávkách. To...

TOP 21: Nejlepší filmy o výměně těl

Vzhledem k tomu, že originální horor studia Blumhouse Slečnu bestii zřejmě neuvidíme v kinech přesně na čas, vybrali jsme...

Autor

Dnes boli zverejnené nominácie na Critics‘ Choice Television Award. Najviac nominácií získal prekvapivo seriál Community a to 6, čo je viac ako ktorýkoľvek iný seriál.

Medzi nomináciami vedie televízia NBC so 14 nomináciami, nasleduje ABC s 13. FOX a HBO majú po 12 nominácií a AMC a FX po 11. Ceny sa budú odovzdávať 18 júna.

Najlepší seriál – komédia
The Big Bang Theory
Community
Girls
Modern Family
New Girl
Parks and Recreation

Najlepší herec v hlavnej úlohe v komediálnom seriáli
Don Cheadle (House of Lies)
Louis C.K. (Louie)
Larry David (Curb Your Enthusiasm)
Garret Dillahunt (Raising Hope)
Joel McHale (Community)
Jim Parsons (The Big Bang Theory)

Najlepšia herečka v hlavnej úlohe v komediálnom seriáli
Zooey Deschanel (New Girl)
Lena Dunham (Girls)
Julia Louis Dreyfus (Veep)
Martha Plimpton (Raising Hope)
Amy Poehler (Parks and Recreation)
Ashley Rickards (Awkward)

Najlepší herec vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli
Ty Burrell (Modern Family)
Max Greenfield (New Girl)
Nick Offerman (Parks and Recreation)
Danny Pudi (Community)
Jim Rash (Community)
Damon Wayans Jr. (Happy Endings)

Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli
Julie Bowen (Modern Family)
Alison Brie (Community)
Cheryl Hines (Suburgatory)
Gillian Jacobs (Community)
Eden Sher (The Middle)
Casey Wilson (Happy Endings)

Najlepší herec/herečka hosťujúci v komediálnom seriáli 

Becky Ann Baker (Girls)
Bobby Cannavale (Modern Family)
Kathryn Hahn (Parks and Recreation)
Justin Long (New Girl)
Paul Rudd (Parks and Recreation)
Peter Scolari (Girls)

Najlepší seriál – dráma

Breaking Bad
Downton Abbey
Game of Thrones
The Good Wife
Homeland
Mad Men

Najlepší herec v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli
Bryan Cranston (Breaking Bad)
Kelsey Grammer (Boss)
Jon Hamm (Mad Men)
Charlie Hunnam (Sons of Anarchy)
Damian Lewis (Homeland)
Timothy Olyphant (Justified)

Najlepšia herečka v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli
Claire Danes (Homeland)
Michelle Dockery (Downton Abbey)
Julianna Margulies (The Good Wife)
Elisabeth Moss (Mad Men)
Emmy Rossum (Shameless)
Katey Sagal (Sons of Anarchy)

Najlepší herec vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli
Peter Dinklage (Game of Thrones)
Giancarlo Esposito (Breaking Bad)
Neal McDonough (Justified)
John Noble (Fringe)
Aaron Paul (Breaking Bad)
John Slattery (Mad Men)

Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli

Christine Baranski (The Good Wife)
Anna Gunn (Breaking Bad)
Christina Hendricks (Mad Men)
Regina King (Southland)
Kelly Macdonald (Boardwalk Empire)
Maggie Siff  (Sons of Anarchy)

Najlepší herec/herečka hosťujúci v dramatickom seriáli

Dylan Baker (Damages)
Jere Burns (Justified)
Loretta Devine (Grey’s Anatomy)
Lucy Liu (Southland)
Carrie Preston (The Good Wife)
Chloe Webb (Shameless)

Najlepší televízny film/miniséria
American Horror Story
Luther
Sherlock
Page Eight
The Hour
Game Change

Najlepší herec v televíznom film/minisérii
Benedict Cumberbatch (Sherlock)
Bill Nighy (Page Eight)
Woody Harrelson (Game Change)
Idris Elba (Luther)
Dominic West (The Hour)
Kevin Costner (Hatfields & McCoys)

Najlepšia herečka v televíznom film/minisérii 
Jessica Lange (American Horror Story)
Gillian Anderson (Great Expectations)
Julianne Moore (Game Change)
Patricia Clarkson (Five)
Lara Pulver  (Sherlock)
Emily Watson (Appropriate Adult)

Najlepšia reality show
Anthony Bourdain: No Reservations
Hoarders
Sister Wives
Kitchen Nightmares
Pawn Stars
Undercover Boss

Najlepšia reality show – súťaž
The Pitch
Shark Tank
So You Think You Can Dance
The Voice
Chopped
The Amazing Race

Najlepší hosť v reality show
Tom Bergeron (Dancing with the Stars)
Nick Cannon (America’s Got Talent)
Cat Deeley (So You Think You Can Dance)
Phil Keoghan (The Amazing Race)
RuPaul (RuPaul’s Drag Race)

Najlepšia Talkshow
Conan
The Daily Show with Jon Stewart
Late Night with Jimmy Fallon
Jimmy Kimmel Live!
The View

Najlepší animovaný seriál
Archer
Adventure Time
Bob’s Burgers
Family Guy
Star Wars: The Clone Wars

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také