Keanu Reeves jako režisér?

Přečtěte si

Kosmonaut z Čech: Netflix pošle Adama Sandlera do vesmíru

Kniha spisovatele Jaroslava Kalfaře Kosmonaut z Čech dostane filmovou adaptaci od Netflixu. V hlavní roli kosmonauta Jakuba Procházky se...

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

Autor

David661
Opovrhovaný hnidopich, egoista, ničema a pokrytec, který miluje filmovou tvorbu Christophera Nolana, Tima Burtona, Stevena Spielberga, Davida Finchera a dalších.

Úspěšný herec a rodák z Libanonu Keanu Reeves, kterého proslavila hlavně Matrix-trilogie, se vrací, aby si znovu zaskákal do obrovských výšek. Tentokrát se však na filmu nebude podílet jen jako jeho hlavní postava, ale také jako režisér. Jeho režijní debut ponese název „Man of Tai Chi„. Film bude také z větší části natočen i v Číně.

Samotný příběh se bude točit kolem mistra bojových umění v Pekingu. Ve vedlejší roli by se měl objevit Tiger Chen, který s Reevesem spolupracoval už na Matrixu. Zde by měl ztvárnit hlavní zápornou postavu.

Že je Tai Chi relaxačním sportem vyvrátil Reeves prohlášením:
„Ve filmu bude osmnáct bojových scén, bude to něco kolem čtyřiceti minut bojů. Chci udělat dobrý kung fu film s dobrým příběhem a dobrou zápletkou“.

Reeves vydal video, kde můžeme vidět, jakých bitek se asi dočkáme:
[jwplayer mediaid=“8971″]

Ve druhém videu pak můžeme vidět s jakou technikou bude film natočen. Zařízení se jmenuje Bot & Doly a jak můžeme vidět, jedná se opravdu o všestranný vynález:
[jwplayer mediaid=“8960″]

Film půjde do kin v roce 2013.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také