Hobbit – Video Blog č.7

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

LukeS
Student TULky, horolezec a mám rád hlavně sci-fi filmy a hrané adaptace komiksů. Nejoblíbenější filmy: Star Wars, Indiana Jones, Jurský Park, Pán Prstenů, filmy od Marvela počínaje Incredilble Hulkem.

V dnešním video blogu nás Peter Jackson za pomoci lidí ze štábu a herců provede po studiích Stone Street, kde se natáčel i Pán Prstenů. Hlavním cílem videa je ukázat nám, kolik lidí je potřeba k realizaci velké cesty Bilba.

Ve videu se objeví i dubléři trpaslíků, kteří hrají ve scénách, kde jsou potřeba, aby byli menší než lidé. Tvůrci si opět dali práci se zakrytím všech materiálů k druhému filmu, takže zatím zůstává tajemstvím kam až nás v ději Hobita zanese první film. Ale teď už si užijte dnešní videoblog a další osmý by měl Jackson vydat během pár týdnů.

[jwplayer config=“Nafilmu.cz“ mediaid=“8400″]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také