David Slade u restartu Daredevila?

Přečtěte si

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

Autor

Při vzpomínce na slavného hrdinu z universa Marvel na filmovém plátně před devíti lety se asi každému comicsovému fanouškovi dělá nevolno a není divu, že řeči o případné nápravě tohoto propadáku rychle utichly. Před nějakou dobou už se začalo šuškat o případném restartu Matta Murdocka alias Deredevila, ale i tyto spekulace po čase utichly a Daredevil byl uložen hluboko do šuplíku odložených projektů.

Teď se po dlouhé době ukazuje, že reboot, se kterým byl často spojován David Slade, není zdaleka tak v nedohlednu. Informace se objevila na twitteru, ve kterém si David Slade píše s fanynkou právě o restartu tohoto hrdiny, takže realizace tohoto projektu se stále musí brát s rezervou. David Slade zde zmiňuje a doufá v to, že bude schopný na tomto filmu co nejdříve pracovat, bohužel je zde pár faktorů, které vše komplikují a to je například jeho dost nabitý program.

Dále také nastínil, že by rád na možném restartu opět spolupracoval s Joshem Hartnettem, kterého si obsadil do povedeného hororu 30 dní dlouhá noc. Seriál Awake, u kterého se Slade také ochomýtal, byl ukončen. Tak doufejme, že si udělá místo ve svém programu a věci se dají konečně do pohybu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také