Bude Jackass 4 patřit zlobivému dědečkovi?

Blázny z Jackass netřeba představovat. Parta chlapů, která miluje bolest, nezná hranice v hazardu se životem a vedená Johnnym Knoxvillem zřejmě plánuje svůj čtvrtý film. Abych byl přesný, není to ještě oficiálně potvrzené. Jedinou kapkou naděje je studio Paramount, které zaregistrovalo internetové domény jackass4movie.com a badgrandpamovie.com, z čehož se dají vyvodit začátky práce na novém Jackass.

Bude čtvrtý film patřit zlobivému dědečkovi, který v předchozích dílech šokoval před skrytou kamerou několik zděšených a nachytaných osob? Druhá jmenovaná www adresa tomu hodně nasvědčuje, ale jsou to pouhé dohady.

Zlobivý dědeček už například učil pít a kouřit svého šestiletého vnuka nebo zkoušel randit se svou dvacetiletou vnučkou. Fanoušci si určitě pamatují, že babička z toho moc radost neměla a na ulici z toho udělala pěkné divadlo. V těchto perfektních kostýmek je Johnny Knoxville opravdu k nepoznání.

Jak jistě víte, čtvrtý film by se musel obejít bez jedno ze svých hrdinů, Ryana Dunna, který minulý rok zemřel při dopravní nehodě. Za devět dní tomu bude už přesně rok.

Máte rádi tuhle potrhlou zábavu? Líbila se vám 3D verze před dvěma roky? A které jejich kousky máte nejraději?