Box office č. 9: Prometheus a Madagascar

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Už pár dní se všude možně rojí názory na nový film Ridleyho Scotta, který měl být inovací ve světě sci-fi filmů a měl se zařadit mezi klenoty jako je Blade Runner a Alien, ale názory obecenstva se často dělí na dva tábory. Vy jste si mohli na webu přečíst naší hodně pozitivní recenzi a také článek, ve kterém se Prometheus probíral trochu podrobněji a s trošku jiného úhlu pohledu.

Jako tradičně se v této rubrice zaměříme spíše na zisky za víkend od 8. do 10. června a možná bude pro mnohé překvapení, že Prometheus neobsadil první místo.

Prometheus: Trailer

1) Madagascar 3
Na prvním místě se na místo očekávaného Promethea usadilo třetí pokračování úspěšného animáku od Dream Works Madagascar a podle tržeb za poslední víkend bude i tento díl velice úspěšným. Za první víkend 60,3 mil.  z USA a 135 celosvětově je pěkný výsledek a Madagascar se tak ocitá 10 miliónů od vyrovnání svého rozpočtu a pravděpodobně bude stejně úspěšný jako minulé dva díly.

Madagascar 3: Trailer

2) Prometheus
Všemi očekávaný blockbuster se překvapivě neumístil na první příčce, ale i tak je 51 mega za první víkend a 142 mil. celosvětově slušným výsledkem a dá se čekat, že příští víkend Scottův film zaujme první místo.

3) Snow White and the Huntsman
Kristen Stewart a Chris Hemsworth v akčně laděné Sněhurce, který sice zaznamenala oproti minulému víkendu propad 59%, ale i tak se nemusí stydět za pěkných 23 miliónů za poslední víkend a s částkou 182 mil. lehce přesáhli rozpočet 170 mil. Snad Sněhurce vydrží dech.

4) MIB 3
O dvě příčky se propadli pánové v černých oblecích. S propadem 50,5% tentokrát sebrali z kinosálů sebrali 13,9 mil. a celosvětově už mají v kasičce 488 miliónů.

5) The Avengers
Avengers střádají sice už jenom po troškách i tak je o ně pořád zájem a 11 mega za poslední víkend není špatná vizitka na to, že tahle super cosmicsová řežba už je za vodou.

Filmy pod TOP 5
6. The Best Exotic Marigold Hotel (3,3 mil.)
7. What to Expect When You´re Expecting (2,8 mil.)
8. Battleship (2,3 mil.)
9. The Dictator (2,2 mil.)
10. Moonrise Kingdom (1,6 mil.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také