Bored to Death jako film?

Znuděný k smrti je seriál z produkce HBO, který ukončil svou poslední třetí sérii v listopadu minulého roku. Jako každý jiný televizní pořad měl i tento diváckou základnu. Ta ale svým počtem nijak neoslnila a tak se šéfové z HBO rozhodli tento komediálně laděný seriál s krimi zápletkou ukončit. Fanoušci ale nemusí ještě házet fintu do žita – existuje šance na 90minutový film.

Jeden z hlavních protagonistů seriálu Ted Danson prozradil v rozhovoru, že existuje reálná šance na ukončení celého seriálu 90minutovým filmem. Tvůrci z HBO potvrdili, že několik slov na Televizním festivalu Monte Carlo o Bored to Death opravdu padlo, ale zároveň varovali, že je vše v raném stádiu.

Kromě Teda Dansona v seriálu excelují Zach Galifianakis (Pařba ve Vegas) i Jason Schwartzman (Scott Pilgrim proti zbytku světa) v roli spisovatele, který není schopen napsat jednu souvislou větu, natož nějakou knihu. Naopak si docela dobře vede ve vyšetřování případů jako soukromé očko. Seriál určitě stojí za podívání. Vyzařuje  z něj pohoda, má chytlavou znělku i sympatické herce.